Maak 't lekker bont!
Mount Elbrus gaat helemaal mee in de trend. Op de catwalk zag je al bontjassen in verschillende kleuren. Door de verschillende structuren en soorten bont te combineren krijg je een speels effect. Het decoratiekussen combineert goed met de accessoires uit de KAAT collectie, zoals de Adriaan Mint Groen.
Specificaties
Mount Elbrus is gemaakt van 100% acryl en is gemaakt van imitatiebond. De achterkant is gemaakt van microfiber. Het formaat is 40x40cm en heeft een 100% polyester vulling.
Die wil ik!
Word je graag persoonlijk geholpen? In onze showroom ben je zes dagen per week welkom en helpt één van onze collega’s je graag bij je keuze en het beantwoorden van al je vragen. Wel graag op afspraak!
Online bestellen hoeft niet ingewikkeld te zijn. Bij Livengo is dit in ieder geval zo gepiept. Binnen een paar stappen bepaal je helemaal zelf wat je wilt hebben en hoe je wilt betalen. Wij nemen vervolgens binnen enkele dagen contact met je op om je bestelling door te nemen.
Bestel je enkel een accessoire? Dan kun je deze direct betalen. Het pakket wordt dan zo snel mogelijk per post naar je verzonden. Bestel je een accessoire in combinatie met een bed? Dan wordt de gehele bestelling op de afgesproken leverdatum bij je bezorgd. Een week voor levering ontvang je per sms het exacte tijdstip (op 1 of 2 uur nauwkeurig), zodat je niet de hele dag op ons hoeft te wachten.